Neverili by ste, ale strašne sa tešíme, že ste nás konečne našli. Sme dvojica humoristov z mesta Humenné, ktorá sa kresleným humorom predovšetkým baví, ale veľmi radi sa s Vami o každú srandu podelíme. Našou doménou je tvoriť na témy, na ktoré teraz väčšina humoristov netvorí. Témy nám prináša život, a keď sa mu nechce, vymyslíme si ich sami.

 

Ponúkame Vám možnosť určiť nám tému a náš humor môže slúžiť aj k Vášmu prospechu. Ste vydavatelia novín, časopisov, letákov, brožúr, alebo organizátormi akcií? Potrebujete podporiť predaj Vašich výrobkov? Verte, neverte, ale s humorom to ide ľahšie.

Už dávno pán Winston Churchill konštatoval, že

KTO NEMÁ ZMYSEL PRE HUMOR, NEMOŽE ROBIŤ VÁŽNE ROZHODNUTIA.

Nuž sa teda ohláste, alebo sa pokojne bavte na našich stránkach a aj vtedy, keď nás nájdete v novinách, časopisoch a možno aj inde.

autori

Zlatý súdok 2017

XXIII. ročník medzinárodnej súťaže kresleného humoru na tému pivo

Tradičný deň - 1.apríl a tradičné miesto konania - Šarišská galéria v Prešove, to je záruka vtipného pohladenia duše. Či je téma pivo naozaj nevyčerpateľná, musí každý účastnik vernisáže zvážiť sám. Súťaž oboslalo 90 autorov z 28 štátov. Celkový počet prác sa vyšplhal na číslo 214.

 

 

Naše pivné vtipy zaslané do súťaže:

 

 

 

autor stránok: Milan Mihaľko, posledná aktualizácia: 27.10.2018